Збірна команди Федерації Джундокан України посіла 3 загальне місце у 10-у Кубку Чемпіонів WUKF

10.12.2019

Сьогодні наша команда повертається з 10-го Кубку Чемпіонів Карате WUKF, який відбувся у м. Клуж-Напока, Румунія. Нашу делегацію очолила Генеральний секретар Федерації Валерія Кусій, у її складі були Голова суддівської колегії Олег Потьомкін, 10 тренерів та 71 спортсменів.

Завдяки спортивним талантам та наполегливості наших спортсменів, Федерація Джундокан України показала один з найвищих результатів, посівши 3 загальне місце серед 85 федерацій-учасниць турніру, та здобувши 8 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей. Загалом на турнірі прийняло участь понад 1000 атлетів з 18 країн.

У складі збірної команди Федерації Джундокан України здобували перемогу спортсмени спортивних клубів Sport Club SamuraiСватівське відділення карате-до Дитячо-юнацької спортивної школиSENTOШкола каратэ «Отогава-до»Клуб WerwolfFortuna _krn, спортивний клуб «Каскад» та спортивний клуб «Профі».

Дуже дякуємо тренерам, які очолювали ці клуби під час змагань, і завдяки невтомній праці яких у вихованні своїх спортсменів стала можливою наша перемога: Віталій Бровдій, Катерина Мегеланич, Олександр Батраков, Олександр Черток, Андрій Савченко, Олександр Середа, Олександр Гончаренко, Богдан Гончаренко, Іван Пальшин, Аркадій Сердюченко та Олександр Шульга.

За результатами змагань наші спортсмени у своїх категоріях здобули:

У куміте:
Мазур Діна — 1 місце куміте
Пальшина Майя — 1 місце куміте
Батраков Олександр — 3 місце у куміте
Дзюба Сергій — 3 місце
Івон Олександра — 3 місце
Саверська Євгенія — 3 місце у куміте
Ситник Аміна — 3 місце у куміте
Черчата Антоніна — 3 місце

У ката:
Самотесов Олександр — 1 місце у ката
Сєдова Аріна — 1 місце ката
Черток Олександр — 1 місце у ката
Баран Вадим — 2 місце ката
Пальшина Майя — 2 місце ката
Барані Артур — 3 місце ката

У командному ката:
Баран Вадим, Костик Андриан, Буряк Дмитро — 1 місце
Гончаренко Богдан, Слюсар Даніїл, Коновалов Артем — 1 місце
Мазур Діна, Пальшина Майя, Седова Аріна, Бровінська Анна — 1 місце
Барані Артур, Подолюк Роман, Гуляна Ігор — 2 місце

У командному куміте:
Пальшина Майя, Мазур Діна, Бровінська Анна, Сєдова Аріна — 2 місце
Пискун Валерія, Борова Анна, Соколова Олександра — 3 місце

Особисто дякуємо батькам, які вболівали за нас і були з нами під час змагань.